KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Cevher Medikal´ya (Bu metinde "Cevher Medikal" olarak kullanılacaktır) aittir.

Cevher Medikal internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Cevher Medikal ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Cevher Medikal internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini cevhermedikal.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. cevhermedikal.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Cevher Medikal internet sitesini ziyaret eden ve Cevher Medikal sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - Cevher Medikal. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi